تهران
میدان فردوسی

09123952369
info[@]poshtibaniweb.com
support[@]poshtibaniweb.com
ورود به پنل کاربری
عضویت در سایتکسب درآمد


کسب درآمد واقعی را در سایت ما تجربه کنید .

تمامی عزیزانی که قصد کسب درآمد از اینترنت بدون هیچ گونه سرمایه را دارند می توانند با معرفی و فروش محصولات ما از پورسانت های عالی استفاده کنند . در حال حاضر ما بالاترین سوددهی را در این کسب درآمد داریم . بعنوان مثال اگر مشتریان فقط پلن الماس پشتیبانی سایت PHP  ما را از طریق شما خریداری کنند شما با احتساب 10% پورسانت دهی مبلغ 66 هزار تومان کسب درآمد کرده اید که پس از پرداخت آن شخص ، هر زمان که شما نیاز داشتید درخواست واریز وجه می کنید و ما در اولین فرصت و سریعترین زمان مبلغ سود شما را برایتان واریز می کنیم . اما کسب درآمد از وب سایت ما به چه صورت است ؟

 

کسب درآمد

کسب درآمد


فرض کنید که شما یک وبلاگ یا وب سایت یا کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام دارید طبق آموزش ما لینک کسب درآمد را در سایت یا کانال یا وبلاگ یا پیج اینستاگرام خود می گذارید ،  در ازای خرید کاربران شما از سایت ما به شما درصد یا پورسانت داده می شود . راه دیگر این است که شما دوستان یا آشنایانی دارید که نیاز به خدمات ما دارند . مثلاً دوستانی دارید که وب سایت دارند و می خواهند تبلیغات گوگل بدهند یا برای سایت خود گواهینامه SSL  نصب و فعال کنند ، در این زمان است که شما لینک کسب درآمد خود را برای آنها ارسال می کنید و اگر آنها از طریق لینک شما در سایت ما ثبت نام و خرید کنند شما درصد یا پورسانت خود را از ما دریافت می کنید . ( به همین راحتی )

 

***** یک سورپرایز هم براتون داریم *****

 

اگر شما پلن آخر تبلیغات گوگل را یعنی پلن 3200 لیر را بفروشید یعنی از جانب لینک یا معرفی شما یک نفر این پلن را خریداری کند شما مبلغ 500 هزار تومان پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

در واقع تنها کار شما معرفی سایت ما است و نیاز به هیچ کار دیگری ندارید .


جدول درصد پورسانت دهی


میزان درصد پورسانت

محصول / خدمات


5 درصد


5 درصد10 درصد10 درصد10 درصد10 درصد


10 درصد
24 ساعت / 7 روز پشتیبانی آنلاینپشتیبانی تلفنی و از طریق ticketing

اگر نیاز به پشتیبانی از شرکت ما دارید می توانید با ما تماس بگیرید یا اینکه تیکت ارسال کنید تا در اولین فرصت به شما پاسخ بدهیم .

ارسال تیکت


پاسخگویی در چت تلگرام

هر گونه سوال درباره کسب درآمد دارید می توانید در چت آنلاین از همکاران ما بپرسید.

چت تلگرام


به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم